Advanced Search

Autor Wątek: Za droga bezyna? A co wy na Wegiel. Jak PKP? Wpisujcie co m!  (Przeczytany 1487 razy)

14 Styczeń 2006, 01:33
Przeczytany 1487 razy

*

• Gość
!?????????????????????????????????????

14 Styczeń 2006, 09:23
Odpowiedź #1

Viola

• Gość
Za droga bezyna? A co wy na Wegiel. Jak PKP? Wpisujcie co m!
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Styczeń 2006, 09:23 »
Ale o co chosi ??????

Ja je1dzi3am na gazie - o to chodzi ??????

14 Styczeń 2006, 11:48
Odpowiedź #2

*

• Gość
ok
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Styczeń 2006, 11:48 »
Widze ze s3abo oczytani jestescie tak wiec zalaczam link z wiadomoscia o 2 m3odosci wegla. czyli wasze cacka po 3.0litry a nawet po 5.0litra beda mogly tankowac  1 lit zupy za jedyne 2 z3ote! Wiec z tad moje pytanie do was mi3osnikow mocy!!!!!! Co myslicie o takiej zamianie wegla w wysoko oktanowa zupe do aut! oto link --> http://www.wnp.pl/gornictwo/6019_1_0_0.html

14 Styczeń 2006, 12:36
Odpowiedź #3

Viola

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Styczeń 2006, 12:36 »
Có? ja widze, ?e chyba s3abo rozumiesz tekst. Piszesz jakieś niezrozumia3e zwroty i oczekujesz, ?e bedziemy wiedzieli o co ci chodzi. NIE JESTEŚMY JASNOWIDZAMI.

Pisząc Zupa....jak domniemam mia3eś na myśli benzyne itp.
Tylko gdzie jest w tym artykule napisane o paliwie do napedzania aut  ??

Bo w tym tekscie chodzi o wykorzystywania wegla za pomocą specjanych pieców do ogrzewania mieszkan, szkó3 i szpitali. Chodzi o drugą m3odośa wegla, gdy? wykorzystywanie go na du?ą skale zosta3o zaprzestane ze wzgledu na niekorzystny wp3yw na nasze ?ycie. A teraz kombinują jak wrócia do pe3nego wykorzystania wegla.
Nie ma tam s3owa o jakichkolwiek nowatorskich instalacjach samochodowych na wegiel. Chyba, ?e masz zamiar sobie koze do baga?nika wstawia.  :evil:

Gdzie jest tam napisane o zamianie wegla w wysoko oktanową zupe ?? A mo?e jest to kolejny Twój skrót myślowy lub tekst odnoszący sie do jeszcze innego artyku3u ??

Chcąc poznaa zdanie innych przedstaw problem w normalny sposób i daj artyku3 (nie oczekuj, ze sie domyślimy jaki masz na myśli - s3abo oczytani jesteśmy) który jest 1ród3em Twoich przemyślen.

14 Styczeń 2006, 16:21
Odpowiedź #4

*

• Gość
Prosze link
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Styczeń 2006, 16:21 »
Przepraszam bardzo wina administrratora portala gdzie byl wczesniejszy link tu przesylam poprawke i zapeniam ze teraz na temat http://www.drewnozamiastbenzyny.pl/benzyna-z-drewna-wegla.php

:brawo: PS: zupa  ? jak wszyscy mi3osnicy i zapaleni kierowcy aut czy motocykli to nic innego jak benzyna! Pozdrowka! :brawo:

14 Styczeń 2006, 17:14
Odpowiedź #5

tomcio83

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Styczeń 2006, 17:14 »
Ja mysle ze pomysl moze i dobry ale sadze ze jak doczekam tego ze to sie stanie bo najpierw beda badania duperele i inne szmery bajery to moze moj wnuczek sie zalapie dopiero na takowa technologiczna mysl. :PPPP

14 Styczeń 2006, 21:57
Odpowiedź #6

robert525i

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Styczeń 2006, 21:57 »
tez tak sade moze moj wnuczek tego doczeka ale tak naprawde pomimo ze "zupa" jak okreslil kolega jest droga to nie widze aby auta nasze jezdzily na czyms innym no jeszcze gaz. po to to jest i juz. mnie osobiscie az milo jest jak moj silniczek warczy na "zupie" bo to jest do tego stworzone 6 garkow wtedy ma co cagnac koniki nie rozbiegaja sie po asfalcie tylko daja pelna moc owszem sam mam gaz bo wiadomo "zupa" nie jest tania ale kiedy moge to smigam na niej ale czasami jak wiem ze mam cienik miech  z kasa to tzeba przejsc na gaz . moim zdaniem nie mozemy az tak perfidnie traktowac naszych aut , po to je mamy aby o nie dbac i juz a nie w tylnej klapie jezdzic z chochla wegla i czyms tam jeszcze.pozdrawiam wszyskich