Advanced Search

Autor Wątek: Relacje z imprez klubowych  (Przeczytany 17643 razy)

11 Styczeń 2010, 22:04
Przeczytany 17643 razy

Offline Michael

  • Administrator

  • *****

  • 10.670
    Wiadomości

  • E39 M5 S62B50

    • INTER TEAM
Relacje z imprez klubowych
« dnia: 11 Styczeń 2010, 22:04 »
I już po pierwszej , KZK Motodrom - runda 1  :)

Foto relacja http://picasaweb.google.pl/malkolm99999/KZKMotodrom10012010#   :)

Wyniki z pierwszej punktowanej KZK-i .


Klasa PROFI
                                                 1 czas         2 czas         suma        punkty

1.  Andrzej Ź.  E30 325ix    1:31,510    1:28,954      3:00,464      10
2.  BOR             E30 318it     1:38,511    1:39,103      3:17,614       8
3.  Michał A.    E30 325i      1:45,665    1:44,612      3:30,277       6
4.  Tomek        E30 318i      1:45,856    1:47,201      3:33,057       5
5.  August      E36 320i       1:47,051    1:46,400      3:33,451       4
6.  Dziadek     E30 325i       1:52,534    1:50,946      3:43,480       3
7.  Gatun        E34 530it      1:51,783    1:53,386      3:45,169       2
8.  Michał       E36 316i       1:57,283    1:48,783      3:46,066       1
9.  Szulak       E30 325i       2:16,921    2:10,542      4:27,463       -


Klasa AMATOR


1.  Kuba         E30 325it        1:52,598     1:46,066     3:38,664      5            kara 5 sek
2.  Cichy        E30 325i         1:51,482     1:49,598     3:41,080       4
3.  Marlik        E34 540i         1:55,829     1:54,546     3:50,375       3
4.  Krzysio      E36 316i        1:53,979     2:04,838     3:58,817       2
5.  Krzysiek    E36 316i         2:17,346     2:09,610     4:26,956       1  



Trasa


« Ostatnia zmiana: 8 Marzec 2010, 18:45 wysłana przez MICHAŁ A. »

25 Styczeń 2010, 14:29
Odpowiedź #1

Offline Michael

  • Administrator

  • *****

  • 10.670
    Wiadomości

  • E39 M5 S62B50

    • INTER TEAM
Odp: Relacje z imprez klubowych
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Styczeń 2010, 14:29 »
Pierwszy w tym roku wypad na tor do Wyrazowa 24.01.2010  :)

Fotki  http://picasaweb.google.pl/malkolm99999/TorWyrazow24012010#


Wyniki:

Trasa w prawo

                                                1 czas            2 czas            suma

1.  Andrzej Ź.  E30 325ix    2:30,852       2:29,750        5:00,602
2.  Łukasz S.  Subaru GT    2:42,432        2:44,577        5:27,009
3.  Bor             E36 316i      2:44,537        2:44,552        5:29,089
4.  Michał       E36 316i       2:47,780        2:45,649        5:33,429
5.  Michał A.   E30 325i      2:50,215        2:47,294        5:37,509
6.  TomekIFE  Subaru STI  2:50,650        2:50,281        5:40,931
7.  Tomek Z.   E30 318i      2:53,270        2:52,627        5:45,897
8.  Dziadek     E30 325i      2:55,560        2:53,209        5:48,769
9.  August      E36 320i      2:55,380        2:54,507        5:49,887
10. Bartoss     E36 330i     2:57,408        2:57,700        5:55,108
11. Tequil       E28 528i      3:00,308        2:57,704        5:58,012


Trasa w lewo


1.  Andrzej Ź.  E30 325i      2:30,068        2:29,534       4:59,602
2.  TomekIFE   Subaru STI 2:43,840        2:44,984       5:28,824
3.  Bor             E36 316i      2:51,399        2:44,587       5:35,986
4.  Michał       E36 316i       2:50,008        2:50,461       5:40,469
5.  Tomek Z.   E30 318i      2:50,595        2:51,465       5:42,060
6.  Michał A.   E30 325i      2:49,448        2:53,123       5:42,571
7.  Dziadek     E30 325i      2:57,832        2:53,556       5:51,388
8.  August      E36 320i      2:58,359        2:54,695       5:53,054
9.  Tequil       E28 528i       3:00,589        2:57,969       5:58,558
10. Bartoss    E36 330i      2:59,782       2:59,254       5:59,036         

7 Luty 2010, 16:55
Odpowiedź #2

Offline Michael

  • Administrator

  • *****

  • 10.670
    Wiadomości

  • E39 M5 S62B50

    • INTER TEAM
Odp: Relacje z imprez klubowych
« Odpowiedź #2 dnia: 7 Luty 2010, 16:55 »
Wyniki z KZK Motodrom , edycja 2  :)


KLASA PROFI


                                                    1 czas       2 czas         suma       punkty

1.  Andrzej Ź.   E30 325ix    1:57,530     1:53,485     3:51,015     10
2.  Tomek Z.      E30 318i      2:09,713     2:12,356     4:22,069      8
3.  Michał          E36 316i      2:13,003     2:16,609     4:29,612      6
4.  Bor               E30 318it     2:14,943     2:15,794     4:30,737      5
5.  Michał A.     E30 325i      2:15,367     2:18,031     4:33,398      4
6.  August        E36 320i      2:20,604     2:16,010     4:36,614      3
7.  Bartoss       E36 330i      2:18,418     2:24,265     4:42,683      2
8.  Dziadek       E30 325i      2:17,652     3:09,115     5:26,767      1
9.  Szulak         E30 325i      2:46,532     2:51,833     5:38,365       -


KLASA AMATOR


1.  Cichy            E30 325i      2:27,306    2:26,200    4:53,506      5      kara
2.  Tequil          E28 528i       2:28,454    2:29,545    4:57,999      4
3.  Kazik           E39 528i       2:29,997    2:30,701    5:00,698      3
4.  Krzysio       E36 316i        2:37,650    2:35,960    5:13,610      2
5.  Krzysiek      E36 316i       2:39,713    2:41,434    5:21,147      1


Trochę fotek  :)  http://picasaweb.google.pl/malkolm99999/KZKMotodrom07022010#



Trasa


« Ostatnia zmiana: 4 Październik 2010, 12:16 wysłana przez MICHAŁ A. »

22 Luty 2010, 20:28
Odpowiedź #3

Offline Michael

  • Administrator

  • *****

  • 10.670
    Wiadomości

  • E39 M5 S62B50

    • INTER TEAM
Odp: Relacje z imprez klubowych
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Luty 2010, 20:28 »
Tor Wyrazów 21.02.2010

Foto relacja
http://picasaweb.google.com/r.szulak/TorWyrazow21022010#
http://picasaweb.google.pl/marta.ptak/TorWyrazow#
http://picasaweb.google.pl/Qrzatwarz/TorWyrazow210210?authkey=Gv1sRgCLTn5oGg48_G8gE#

Wyniki

Trasa w prawo

                                                             1 czas       2 czas             suma

 1   Tomek IFE   Subaru STI             81,428      83,297             164,725
 2   adziu           E30 325ix                84,937      84,535             169,472
 3   Hartge         E30 325ix                86,501      86,772             173,273
 4   BOR             E36 328it                 88,543      86,926             175,469
 5   Łukasz         Subaru GT               88,738      87,380             176,118
 6   Michał          E36 316i                 89,657      88,463             178,120
 7   August         E36 320i                 89,178      89,383             178,561
 8   Dziadek        E30 325i                 90,837      90,547             181,384
 9   Szulak          E30 325i                 90,050       96,167             186,217
10  Rednosek      E34 525i             100,208       98,891             199,099


Trasa w lewo

 1   Tomek IFE                                   83,125       83,357             166,482
 2   adziu                                            84,187       85,590             169,775
 3   Łukasz                                         85,830       85,187             171,017
 4   Szulak                                          87,732       88,444             176,176
 5   Hartge                                         89,285       88,112             177,397
 6   Michał                                          88,308       89,371             177,679
 7   Dziadek                                        90,377       89,522             179,901
 8   August                                         90,822       90,094             180,916
 9   Rednosek                                   131,448       97,627             219,075
10  BOR                                                89,600       …….               ……….
« Ostatnia zmiana: 24 Luty 2010, 01:11 wysłana przez MICHAŁ A. »

7 Marzec 2010, 20:16
Odpowiedź #4

Offline Michael

  • Administrator

  • *****

  • 10.670
    Wiadomości

  • E39 M5 S62B50

    • INTER TEAM
Odp: Relacje z imprez klubowych
« Odpowiedź #4 dnia: 7 Marzec 2010, 20:16 »
Wyniki z KZK Motodrom edycja 3.


KLASA PROFI


                                                           1 czas           2 czas        suma        punkty

1.   Andrzej Ź      E30 325ix        1:20,286       1:31,456      2:51,742       10
2.   BOR                E30 325i          1:24,777       1:27,544      2:52,321         8
3.   August           E36 328i          1:25,858       1:27,477      2:53,335         6
4.   Michał            E36 316i          1:26,466       1:26,978      2:53,444         5
5.   Michał A         E30 325i          1:22,306       1:35,574      2:57,880         4
6.   Sobol              E30 325i          1:34,742       1:29,430      3:04,172         3
7.   Bartoss          E36 330i          1:28,546       1:36,514      3:05,060         2
8.   Szulak            E30 325i          1:32,859       1:33,695      3:06,554         1
9.   Dziadek          E30 325i          1:31,956       1:37,366       3:09,322         -
10. Tomek Z         E30 325i          1:25,027       1:45,447       3:10,476         -



KLASA AMATOR


1.   Cichy            E30 325i           1:32,601       1:30,996       3:03,597         8
2.   Tequil           E28 528i           1:32,539       1:39,036       3:11,575         6
3.   Kazik            E39 528i            1:40,439       1:44,790       3:25,229         5
4.   Kuba            E30 320i            1:42,739       1:48,375       3:31,114         4
5.   Marlik           E34 540i            1:50,125       1:42,872       3:32,997         3
6.   Adam           E36 325i            1:42,312        1:51,784      3:34,096         2
7.   Krzysiek       E36 316i            1:55,977       1:50,721       3:46,698         1




A tu pierwsze fotki  :)   http://picasaweb.google.pl/malkolm99999/KZKMotodrom07032010#



Trasa

« Ostatnia zmiana: 10 Czerwiec 2010, 12:27 wysłana przez MICHAŁ A. »

22 Marzec 2010, 20:34
Odpowiedź #5

Offline Michael

  • Administrator

  • *****

  • 10.670
    Wiadomości

  • E39 M5 S62B50

    • INTER TEAM
Odp: Relacje z imprez klubowych
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Marzec 2010, 20:34 »
Tor Wyrazów  21.03.2010

Foto relacje

http://picasaweb.google.pl/r.szulak/TorWyrazow21032010#
http://picasaweb.google.pl/malkolm99999/TorWyrazow21032010#
http://picasaweb.google.com/Qrzatwarz/TorWyrazow210310#

Filmiki ze środka auta










Wyniki

Trasa w prawo
                                                            1 czas             2 czas             suma

1.   TomekIFE     Subaru STI         1:35,255         1:35,539          3:10,794
2.   Michał A        E30 325i             1:35,906         1:35,701          3:11,607
3.   BOR                E30 325i             1:36,910         1:36,636          3:13,546
4.   Bartoss         E36 330i             1:38,856         1:38,832          3:17,688
5.   Dziadek         E30 325i             1:39,069         1:38,925          3:17,994
6.   Mariusz K       E30 330i            1:39,459         1:38,962          3:18,421
7.   Andrzej Ź       E30 325ix          1:39,299         1:39,619          3:18,918
8.   Szulak            E30 325i             1:40,506         1:39,753          3:20,259
9.   Sobol              E30 325i             1:40,088         1:40,217          3:20,305
10. Łukasz S        Subaru GT          1:40,553         1:40,476          3:21,029
11. Tomek Z        E30 325i             1:40,514         1:41,265          3:21,779
12. August          E36 320i             1:42,118         1:42,019          3:24,137
13. Michał           E36 316i             1:43,418         1:43,212          3:26,630
14. Poddy           E30 332i             1:42,873         1:43,761          3:26,634
15. Krzysiek       E30 325e            1:47,040         1:47,767          3:34,807

Zaproszeni goście  Celica Klub Poland

1.   Lolo              Celica                  1:38,850         1:40,632           3:19,482
2.   Lucas           Corolla                1:42,920         1:42,622           3:25,542
3.   Stivo            Corolla                1:43,147         1:42,661           3:25,808
4.   Pawcio         Celica                 1:43,306         1:42,778           3:26,084
5.   Wojtas         Starlet                1:45,543         1:45,652           3:31,195


Trasa w lewo
                                      1 czas             2 czas              suma

1.   TomekIFE          1:35,160        1:35,693           3:10,853
2.   BOR                    1:39,099        1:37,759           3:16,858
3.   Michał A            1:39,151        1:37,830           3:16,981
4.   Bartoss             1:39,668        1:37,955           3:17,623
5.   Andrzej Ź          1::38,845       1:38,936           3:17,781
6.   Dziadek             1:38,701        1:39,643           3:18,344
7.   Tomek Z            1:41,685        1:41,184           3:22,869
8.   Szulak               1:43,124        1:42,350           3:25,474
9.   Poddy                1:43,582        1:44,169           3:27,751
10. Michał                1:44,436        1:44,070           3:28,506
11. Sobol                 1:44,749        1:43,883           3:28,632
12. August               1:46,728        1:44,961           3:31,689


Celica Klub Poland



1.   Lolo                     1:42,184        1:41,443          3:23,627
2.   Stivo                   1:43,785        1:43,681          3:27,466
3.   Lucas                  1:45,989        1:46,400          3:31,389
4.   Wojtas                1:48,203        1:48,130          3:36,333





25 Kwiecień 2010, 22:24
Odpowiedź #6

Offline Michael

  • Administrator

  • *****

  • 10.670
    Wiadomości

  • E39 M5 S62B50

    • INTER TEAM
Odp: Relacje z imprez klubowych
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Kwiecień 2010, 22:24 »
Wyniki z VI Mistrzostw klubowych w sprincie na 1/4 mili ( lotnisko w Piotrkowie ) 25.04.2010  :)

Klasa 1

                                              1 czas         2 czas         suma

1.  Sławek     E30 318i          17,83          17,65          35,48
2.  Poddy      E39 525dA       17,51          18,21          35,72
3.  Tequil      E30 320iCA      18,06          18,14          36,20
4.  Krzysiek   E36 316i          18,49          18,54          37,03


Klasa 2


1.  August    E30 318is         16,31          16,41          32,72
2.  Kazik        E39 528i          16,47          16,44          32,91
3.  Kuba       E36 320iT         16,61          16,58          33,19
4.  Bandit     E36 320i           16,68          16,68          33,36
5.  Wawer    E34 525i           18,33          18,10          36,43
6.  Krzysiek  E30 325e         18,87          18,47          37,34


Klasa 3  


1.  Adziu      E30 325ix         15,33          15,39          30,72
2.  Michał A  E30 325i          15,49          15,48          30,97
3.  Bimbo     E30 325i           15,63          15,58          31,21
4.  Gatun0   E30 325i           15,79          15,78          31,57
5.  Rafi         E30 325i           15,85          15,87          31,72
6.  Zamoy    E30 325i           15,88          16,11          31,99
7.  Cypek     E30 325i           16,40          16,07          32,47
8.  Stefan     E30 325i           16,24          16,25          32,49
9.  Dziadek   E30 325i           16,32          16,60          32,92
10. Cichy      E30 325i           16,62          16,53          33,15


Klasa 4


1.  Kris           E36 328i            15,00          14,85          29,85
2.  TomekIFE E81 123d         15,46          15,43          30,89
3.  Adam J    E36 328ti           15,61          15,30          30,91
4.  Arek         E36 330i            15,48          15,49          30,97
5.  Adam       E36 325i            16,31          16,42          32,73


Klasa 5


1.  BOR         E30 340i             14,03          14,14          28,17
2.  Michał     E30 340i             14,13          14,10          28,23
3.  Bartoss   E36 330ti           14,52          14,49          29,01
4.  Marlik     E34 540i              15,79          15,84          31,63


Klasa gość


1.  Poddy     E30 332i            14,02          14,20          28,22
2.  BOR        E30 325i             16,26          16,39          32,65


Fotki i filmy http://picasaweb.google.pl/malkolm99999/VIMistrzostwaBMWKLUBODZNa400M25042010#




« Ostatnia zmiana: 26 Kwiecień 2010, 20:50 wysłana przez MICHAŁ A. »

5 Maj 2010, 14:40
Odpowiedź #7

Offline Michael

  • Administrator

  • *****

  • 10.670
    Wiadomości

  • E39 M5 S62B50

    • INTER TEAM
Odp: Relacje z imprez klubowych
« Odpowiedź #7 dnia: 5 Maj 2010, 14:40 »
Tor Radom 1.05.2010 - ( trasa majowa )







Wyniki

                                               1 czas         2 czas         3 czas         suma                   

1.   Michał A   E30 325i     2:02,111     1:57,456     1:56,810     5:56,377
2.   BOR          E30 325i     1:58,485     1:59,874     1:58,291     5:56,650
3.   Adziu       E30 325ix    1:59,397     2:00,402     2:01,059     6:00,858
4.   Bartoss   E36 330ti     2:03,870     1:59,672     1:58,563     6:02,105
5.   August     E36 320i      2:03,135     2:00,868     2:00,164     6:04,167
6.   TomekIFE E81 123d    2:06,940     2:00,859     1:58,084     6:05,883
7.   Stefan     E30 325i       2:06,645     2:03,592     2:01,708     6:11,945
8.   Michał     E36 332i       2:09,920     2:02,194     2:01,778     6:13,892
9.   Zamoy     E30 325i      2:06,421     2:02,994     2:08,503     6:17,918
10. Dziadek    E30 325i     2:13,090     2:01,316     2:06,483     6:20,889
11. Sobol       E30 325i      2:09,810     2:06,748     2:06,061     6:22,619
12. Tequil      E28 528i      2:18,380     2:09,196     2:06,876     6:34,452
13. Olek        E36 M3         2:15,900     2:15,420     2:03,282     6:34,602
14. Kuba       E36 320iT     2:11,869     2:12,618     2:13,262     6:37,749
15. Bandit     E36 320i       2:15,689     2:15,412     2:15,598     6:46,699
16. Darek      E30 325ix     2:19,640     2:14,051          -                -
17. Poddy     E30 332i       2:24,160

Podane czasy - to 2 okrążenia po torze.


Zdjęcia  http://picasaweb.google.pl/malkolm99999/TorRadom1052010#

12 Maj 2010, 20:27
Odpowiedź #8

Offline Michael

  • Administrator

  • *****

  • 10.670
    Wiadomości

  • E39 M5 S62B50

    • INTER TEAM
Odp: Relacje z imprez klubowych
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Maj 2010, 20:27 »
KZK Motodrom edycja 4  11.05.2010   :)


Wyniki:



Klasa PROFI

                                                 1 czas        2 czas         suma        punkty  

1.   Michał A   E30 325i     1:18,135     1:18,783     2:36,918     10
2.   Adziu       E30 325ix    1:19,830     1:18,692     2:38,522      8
3.   Dziadek    E30 325i     1:19,326     1:19,464     2:38,790      6
4.   Bor            E30 325i     1:20,114     1:19,269     2:39,383      5
5.   Michał       E36 332i     1:20,325     1:19,514     2:39,839      4
6.   August     E30 318is    1:20,186     1:20,247     2:40,433      3   plus E36 328i ( ostatni przejazd )
7.   Bartoss    E36 330i      1:20,536     1:20,187     2:40,723      2
8.   Sobol        E30 325i      1:21,641     1:20,473     2:42,114      1
9.   Gatun       E30 325i      1:21,309     1:22,171     2:43,480      -
10.  Tomek Z  E30 325i      1:23,511     1:23,105     2:46,616      -
11.  Szulak      E30 325i      1:23,897     1:22,989     2:46,886      -
12.  Olek          E36 330i      1:57,202     1:37,797     3:34,999     -


Klasa AMATOR


1.   Tequil      E28 528i     1:26,057     1:27,019     2:53,076       2
2.   Marlik      E34 540i     1:34,833     1:34,525     3:09,358       1





Punkty w generalce


Klasa PROFI
 
                         styczeń    luty     marzec    maj ( kwiecień )    suma

1.  Andrzej Ź           10         10        10                   8                      38
2.  Bor                         8           5         8                   5                       26
3.  Michał A                6           4         4                  10                      24
4.  Michał                   1           6         5                    4                       16
5.  August                  4           3         6                    3                       16
6.  Tomek Z                5           8         -                    -                       13                
7.  Dziadek                 3           1         -                    6                       10
8.  Bartoss                 -           2         2                    2                         6
9.  Sobol                     -           -         3                    1                         4
10. Gatun                   2           -         -                    -                          2
11. Szulak                  -            -        1                     -                         1



Klasa AMATOR



1.  Cichy                  4            5         8                    -                         17
2.  Tequil                  -            4         6                    2                        12
3.  Kuba                   5            -         4                     -                          9
4.  Kazik                   -            3         5                     -                          8
5.  Marlik                  3            -         3                     1                         7
6.  Krzysio                2            2         -                    -                          4
7.  Krzysiek              1            1         1                    -                          3
8.  Adam                    -            -         2                    -                          2


Pierwsze fotki    :)  http://picasaweb.google.pl/malkolm99999/KZKMotodromRunda411052010#


A to trasa zmagań  ;)







« Ostatnia zmiana: 10 Czerwiec 2010, 12:27 wysłana przez MICHAŁ A. »

24 Maj 2010, 20:50
Odpowiedź #9

Offline Michael

  • Administrator

  • *****

  • 10.670
    Wiadomości

  • E39 M5 S62B50

    • INTER TEAM
Odp: Relacje z imprez klubowych
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Maj 2010, 20:50 »
Tor Wyrazów 23.05.2010

Trasa w prawo "normalna"

 1  Tomek IFE    Subaru STI     1,34,262   1,34,448   1,34,277       282,987
 2  BOR                 E36 M3          1,35,250   1,35,206   1,35,361       285,817
 3  Michał             E36 M3          1,36,593   1.36,128   1,37,321       290,042
 4  Olek                 E36 M3          1,36,278   1,36,932   1,37,625       290,835
 5  adziu              E30 325ix       1,38,358   1,37,882   1,37,866       294,106
 6  Łukasz            Subaru GT      1,37,707   1,39,413   1,38,529       295,649
 7  Dziadek           E30 325i        1,38,292   1,38,662   1,39,205       296,158
 8  Zamoy            E30 325i        1,41,005   1,39,710   1,40,981       301,696
 9  August           E30 318is       1,41,996   1,40,010   1,40,437       302,443
10 Krzysiek325e  E30 325e     1,48,251   1,51,133   1,49,801       329,185
11 Jasiek           E30 318is        1,51,740   1,51,529   1,49,826       333,095

 Trasa w prawo "krótka"

 1  Tomek IFE          1,25,773   1,25,598    1,27,640       259,011
 2  Olek                     1,27,545   1,27,716    1,27,869       263,130
 3  adziu                    1,28,471   1,28,122    1,28,977       265,570
 4  Michał                  1,27,210   1,28,736    1,30,727       266,673
 5  Łukasz                 1,29,646   1,30,025    1,28,765       268,436
 6  August                 1,30,767   1,32,032    1,30,692       273,491
 7  Zamoy                 1,33,029   1,32,167    1,31,951       277,147
 8  Jasiek                  1,38,631   1,40,011    1,39,355       297,997
 9  Krzysiek325e     1,38,212   1,40,369    1,41,280       299,861

     BOR                      1,27,869  

10 Czerwiec 2010, 12:25
Odpowiedź #10

Offline Michael

  • Administrator

  • *****

  • 10.670
    Wiadomości

  • E39 M5 S62B50

    • INTER TEAM
Odp: Relacje z imprez klubowych
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Czerwiec 2010, 12:25 »
KZK Motodrom edycja 5   08.06.2010


Wyniki:

Klasa Profi

                                                     1 czas        2 czas          suma       punkty

  1.  Michał        E36 332i      1:04,736      1:04,003      2:08,739     10
  2.  Dziadek     E30 325i      1:04,728      1:04,381      2:09,109       8
  3.  Adziu        E30 325ix     1:04,684      1:04,593      2:09,277       6
  4.  Bor            E30 325i       1:04,868      1:04,615      2:09,483       5
  5.  Bartoss     E36 330i       1:05,440      1:04,560      2:10,000      4
  6.  August      E30 318is     1:05,463      1:05,422      2:10,885      3
  7.  Sobol        E30 325i       1:06,159      1:04,749      2:10,908       2
  8.  Michał A   E30 325i       1:08,060      1:04,584      2:12,644       1
  9.  Gatun       E30 325i       1:06,939      1:05,730      2:12,677    
10.  Poddy       E30 332i       1:05,429      1:10,083      2:15,512
11.  Zamoy      E30 325i       1:07,895      1:08,344      2:16,839
12.  Szulak      E30 325i        1:12,424      1:07,146      2:19,570


Klasa Amator

                                                   1 czas          2 czas          suma       punkty

  1.  Adam       E36 325i       1:09,755      1:07,603      2:17,358       3
  2.  Tequil      E30 325i       1:08,680      1:09,102      2:17,782       2
  3.  Marlik      E34 540i        1:15,413      1:14,026      2:29,439      1



Punkty w generalce


Klasa PROFI
 
                         styczeń    luty     marzec    maj ( kw. )  czerw. (maj)       suma

1.  Andrzej Ź           10         10        10                   8                6                      44
2.  Bor                        8           5         8                    5                5                       31
3.  Michał                   1           6         5                   4               10                      26
4.  Michał A                6           4         4                  10                1                      25
5.  August                  4           3         6                   3                 3                      19
6.  Dziadek                 3           1         -                    6                8                     18
7.  Tomek Z                5           8         -                    -                -                      13                
8.  Bartoss                 -           2         2                    2                4                     10
9.  Sobol                     -           -         3                    1                2                      6
10. Gatun                   2           -          -                    -                -                      2
11. Szulak                  -            -         1                    -                 -                      1


Klasa AMATOR


1.  Cichy                  4            5         8                    -                -                     17
2.  Tequil                  -            4         6                    2               2                     14
3.  Kuba                   5            -         4                     -               -                       9
4.  Kazik                   -            3         5                     -               -                      8
5.  Marlik                  3            -         3                     1               1                     8
6.  Adam                    -            -         2                    -               3                     5
7.  Krzysio                2            2         -                    -                -                      4
8.  Krzysiek              1            1         1                    -                 -                     3





Fotki   :)  http://picasaweb.google.pl/malkolm99999/KZKMotodromRunda508062010#



Trasa zmagań  ;)





16 Czerwiec 2010, 20:04
Odpowiedź #11

Offline Michael

  • Administrator

  • *****

  • 10.670
    Wiadomości

  • E39 M5 S62B50

    • INTER TEAM
Odp: Relacje z imprez klubowych
« Odpowiedź #11 dnia: 16 Czerwiec 2010, 20:04 »
KZK Motodrom edycja 6  - 15.06.2010  :)


Klasa Profi

                                                 1 czas          2 czas          suma     punkty

  1. Michał A     E30 325i     1:29,052     1:27,984     2:57,036     10
  2. Michał        E36 332i     1:29,450     1:29,690     2:59,140        8
  3. Sobol          E30 325i     1:30,245     1:31,007     3:01,252        6
  4. August       E30 318is   1:30,781     1:31,367     3:02,148        5
  5. Adziu         E30 325ix    1:31,115     1:31,411     3:02,526       4
  6. Poddy        E30 332i      1:31,977     1:31,743     3:03,720       3
  7. Gatun        E30 325i      1:31,871     1:33,579     3:05,444        2
  8. Bor             E30 325i     1:31,068     1:35,414     3:06,482        1
  9. Dziadek     E30 325i     1:31,938     1:36,974     3:08,912
10. Bartoss     E36 330i     1:29,260     2:11,976     3:41,236



Klasa Amator


  1. Kuba          E36 320iT    1:43,310     1:43,290     3:26,600        2
  2. Cichy         E30 325i      1:46,356     1:44,241     3:30,597        1



Fotki http://picasaweb.google.pl/malkolm99999/KZKMotodromRunda615062010#   :)




Punkty w generalce


Klasa PROFI
 
                            styczeń    luty     marzec        maj         czerwiec   czerwiec ( kw. )    suma

1.  Andrzej Ź           10         10        10                   8                6                       4                    48
2.  Michał A                6           4         4                  10                1                     10                    35
3.  Michał                   1           6         5                   4               10                       8                     34
4.  Bor                        8           5         8                    5                5                       1                     32
5.  August                  4           3         6                   3                 3                       5                     24
6.  Dziadek                 3           1         -                    6                8                       -                     18
7.  Tomek Z                5           8         -                    -                -                        -                     13
8.  Sobol                     -           -         3                    1                2                       6                     12
9.  Bartoss                 -           2         2                    2                4                       -                     10
10. Gatun                   2           -          -                    -                -                       2                       4
11. Poddy                  -            -          -                    -                -                       3                       3
12. Szulak                  -            -         1                    -                 -                      -                       1


Klasa AMATOR


1.  Cichy                  4            5         8                    -                -                         1                      18
2.  Tequil                  -            4         6                    2               2                         -                       14
3.  Kuba                   5            -         4                     -               -                         2                       11
4.  Kazik                   -            3         5                     -               -                         -                         8
5.  Marlik                  3            -         3                     1               1                        -                         8
6.  Adam                    -            -         2                    -               3                         -                        5 
7.  Krzysio                2            2         -                    -                -                         -                        4
8.  Krzysiek              1            1         1                    -                 -                        -                        3



Trasa zmagań   ;)











21 Czerwiec 2010, 21:26
Odpowiedź #12

Offline Michael

  • Administrator

  • *****

  • 10.670
    Wiadomości

  • E39 M5 S62B50

    • INTER TEAM
Odp: Relacje z imprez klubowych
« Odpowiedź #12 dnia: 21 Czerwiec 2010, 21:26 »
Tor Wyrazów - Mistrzostwa Klubowe  20.06.2010


Wyniki:


Klasa Profi

                                                1 czas         2 czas        3 czas         suma

  1. Michał       E36 332i    1:42,826     1:41,021     1:42,319     5:06,166
  2. Olek           E36  M3     1:43,908     1:42,379     1:44,519     5:10,806
  3. Bartoss     E36 330i    1:44,701     1:42,034     1:44,336     5:11,071
  4. Mariusz K  E30 330i    1:42,729     1:42,615     1:47,070     5:12,414
  5. Bor             E30 325i    1:43,896     1:44,307     1:44,837     5:13,040
  6. Adziu         E30 325ix  1:44,062     1:44,198     1:45,683     5:13,943
  7. Zamoy       E30 325i    1:46,162     1:44,004     1:44,053     5:14,219
  8. Dziadek      E30 325i    1:45,612     1:44,665     1:46,371     5:16,648
  9. August       E30 318is   1:48,037     1:45,844     1:43,689     5:17,570
10. Stefan        E30 325i    1:50,031     1:46,430     1:50,265     5:26,726
11. Michał A      E30 325i    1:49,757     1:48,168     1:49,378     5:27,303


Klasa Amator


  1. Tequil        E36 320i     1:49,367     1:49,152     1:51,054      5:29,573
  2. Marlik        E34 540i     1:53,582     1:52,136     1:53,209      5:38,927
  3. Bandit       E36 320i     1:54,550     1:55,636     1:54,255      5:44,441
  4. Krzysiek    E30 325e    1:57,958     1:55,123     1:57,748      5:50,829



Klasa gość


  1. TomekIFE  Subaru STI   1:41,589     1:42,594     1:41,714     5:05,897
  2. Łukasz S    Subaru  GT   1:44,978     1:43,490     1:46,450     5:14,918



Fotki   :)   http://picasaweb.google.pl/malkolm99999/TorWyrazowMistrzostwaKlubowe20062010#

I trasa zmagań  ;) 







13 Wrzesień 2010, 15:51
Odpowiedź #13

Offline Michael

  • Administrator

  • *****

  • 10.670
    Wiadomości

  • E39 M5 S62B50

    • INTER TEAM
Odp: Relacje z imprez klubowych
« Odpowiedź #13 dnia: 13 Wrzesień 2010, 15:51 »
KZK Motodrom  12.09.2010


Wyniki po 7 rundzie


Klasa PROFI

                                                     1 czas           2 czas          suma        punkty

  1.  Adziu       E30 325ix       1:16,627       1:15,819       2:32,446         8
  2.  Zamoy     E30 325i         1:16,674       1:15,868       2:32,542         6
  3.  Michał A   E30 325i         1:17,946       1:16,941       2:34,887         5
  4.  Bartoss    E36 330i         1:17,742       1:17,515       2:35,257         4
  5.  Dziadek    E30 325i         1:18,367       1:17,292       2:35,659         3
  6.  Sobol        E30 325i         1:19,058       1:17,896       2:36,954         2
  7.  Olek          E36 332i         1:18,874       1:21,897       2:40,771         1



Klasa AMATOR

  1.  Tequil       E36 330i         1:18,603       1:19,558       2:38,161        3
  2.  Gabor       E30 325i         1:32,006       1:24,548       2:56,554        2
  3.  Cichy       E30 325i         1:31,037        1:28,297       2:59,334        1



Fotki     :)   http://picasaweb.google.pl/malkolm99999/KZKMotodromRunda712092010#



Punkty w generalce


Klasa PROFI
 
             runda       1 - 6      7        suma

1.  Adziu                  48        8          56
2.  Michał A             35        5          40
3.  Michał                34        -          34
4.  Bor                     32        -          32
5.  August               24        -          24
6.  Dziadek              18        3          21
7.  Zamoy               13        6          19
8.  Sobol                 12        2          14
9.  Bartoss             10        4          14
10. Gatun                 4         -            4
11. Poddy                 3        -            3
12. Szulak                 1        -           1
13. Olek                     -        1           1


Klasa AMATOR


1.  Cichy                 18         1          19
2.  Tequil                14          3          17
3.  Kuba                  11         -           11
4.  Kazik                   8          -            8
5.  Marlik                  8          -            8
6.  Adam                  5          -            5
7.  Krzysio                4          -            4
8.  Krzysiek              3          -            3
9.  Gabor                  -           2           2




Trasa   8)









3 Październik 2010, 18:53
Odpowiedź #14

Offline Michael

  • Administrator

  • *****

  • 10.670
    Wiadomości

  • E39 M5 S62B50

    • INTER TEAM
Odp: Relacje z imprez klubowych
« Odpowiedź #14 dnia: 3 Październik 2010, 18:53 »
KZK Motodrom  03.10.2010


Wyniki z 8 rundy  :)


Klasa PROFI

                                            1 czas          2 czas           suma       punkty

  1. Adziu     E30 325ix    1:14,334      1:13,820      2:28,154      10
  2. Michał    E36 332i      1:15,554      1:15,278      2:30,832        8
  3. Michał A E30 325i     1:16,284      1:14,582      2:30,866        6
  4. Dziadek  E30 325i     1:16,127      1:15,376      2:31,503        5
  5. August   E36 328i     1:16,530      1:15,797      2:32,327        4
  6. Zamoy   E30 325i     1:17,306      1:15,133      2:32,439        3
  7. Sobol     E30 325i      1:17,992      1:17,529      2:35,521        2
  8. Bor         E30 325i      1:20,277      1:15,980      2:36,257        1
  9. Szulak    E30 325i     1:25,697       1:18,830      2:39,527      -



Klasa AMATOR



  1. Tequil     E36 330i      1:15,697       1:15,824       2:31,521      2
  2. Gabor     E30 325i      1:25,159       2:31,394       3:56,553      1




Pierwsze fotki  :) http://picasaweb.google.pl/malkolm99999/KZKMotodromRunda803102010#

Kolejne  http://picasaweb.google.pl/102574264793052317447/Motodrom03102010#

Filmik



Punktacja generalna


Klasa PROFI
 
             runda       1 - 6       7         8           suma

1.  Adziu                  48        8       10              66
2.  Michał A             35        5         6              46
3.  Michał                34        -          8              42
4.  Bor                     32        -          1              33
5.  August               24        -         4              28
6.  Dziadek              18        3        5              26
7.  Zamoy               13        6         3              22
8.  Sobol                 12        2         2              16
9.  Bartoss             10        4         -               14
10. Gatun                 4         -         -                 4
11. Poddy                 3        -          -                 3
12. Szulak                 1        -         -                 1
13. Olek                     -        1         -                 1



Klasa AMATOR


1.  Tequil                14          3       2              19
2.  Cichy                 18         1       -               19
3.  Kuba                  11         -       -                11
4.  Kazik                   8          -       -                 8
5.  Marlik                  8          -       -                 8
6.  Adam                  5          -       -                 5
7.  Krzysio                4          -       -                4
8.  Gabor                  -           2      1                3
9.  Krzysiek              3          -       -                3



Trasa zmagań  ;)











7 Listopad 2010, 18:17
Odpowiedź #15

Offline Michael

  • Administrator

  • *****

  • 10.670
    Wiadomości

  • E39 M5 S62B50

    • INTER TEAM
Odp: Relacje z imprez klubowych
« Odpowiedź #15 dnia: 7 Listopad 2010, 18:17 »
Wyniki z KZK Motodrom runda 9 - 07.11.2010


Klasa Profi

                                             1 czas            2 czas            suma       punkty

 1. Bor           E30 325i      1:13,828       1:13,188       2:27,016       5
 2. Dziadek   E30 325i      1:16,715       1:17,534       2:34,249       4
 3. Zamoy    E30 325i      1:19,913       1:20,184       2:40,097       3
 4. Łukasz    E36 328i      1:20,121       1:22,980       2:43,101       2
 5. Michał A  E30 325i      1:20,810       1:22,582       2:43,392       1



Klasa Amator



 1. Tequil     E36 330i       1:16,552       1:15,836       2:32,388       3
 2. Mikołaj   E30 325i       1:32,460       1:28,991       3:01,451       2
 3. Krzysio  E36 316ti      1:38,295       1:37,310       3:15,605       1


Klasa gość


1. Adziu Audi A4 1,9tdi    1:22,876      1:23,167       2:46,043    


Pierwsze fotki  :)  http://picasaweb.google.com/malkolm99999/KZKMotodromRunda907112010#





Punktacja generalna


Klasa PROFI
 
             runda       1 - 6       7         8         9         suma

1.  Adziu                  48        8       10         -              66
2.  Michał A             35        5         6         1              47
3.  Michał                34        -          8         -              42
4.  Bor                     32        -          1         5              38
5.  Dziadek             18         3        5         4              30
6.  August               24        -         4         -              28
7.  Zamoy               13        6         3         3              25
8.  Sobol                 12        2         2         -               16
9.  Bartoss             10        4         -         -                14
10. Gatun                 4         -         -         -                  4
11. Poddy                 3        -          -         -                  3
12. Łukasz                 -        -          -        2                  2
13. Szulak                 1        -         -         -                  1
14. Olek                     -        1         -         -                  1



Klasa AMATOR


1.  Tequil                14          3       2         3              22
2.  Cichy                 18         1       -          -              19
3.  Kuba                  11         -       -          -               11
4.  Kazik                   8          -       -          -                8
5.  Marlik                  8          -       -          -                8
6.  Adam                  5          -       -          -                5
7.  Krzysio                4          -       -         1                5
8.  Gabor                  -           2      1         -                3
9.  Krzysiek              3          -       -         -                3
10. Mikołaj                -          -       -         -                2




Trasa zmagań











« Ostatnia zmiana: 7 Listopad 2010, 22:29 wysłana przez MICHAŁ A. »

5 Grudzień 2010, 17:01
Odpowiedź #16

Offline Michael

  • Administrator

  • *****

  • 10.670
    Wiadomości

  • E39 M5 S62B50

    • INTER TEAM
Odp: Relacje z imprez klubowych
« Odpowiedź #16 dnia: 5 Grudzień 2010, 17:01 »
KZK Motodrom - 05.12.2010

Wyniki z 10 rundy - ostatniej w tym roku.


Klasa Profi

                                               1 czas            2 czas            suma       punkty

 1. Adziu     E30 325ix       1:59,729       1:55,117       3:54,846       8
 2. Michał    E46 319it       2:09,231       1:57,876       4:07,107       6
 3. Zamoy   E30 325i         2:03,423       2:06,533       4:09,956       5
 4. August   E36 328i         2:08,740       2:12,933       4:21,673       4
 5. Michał A E30 325i         2:14,076       2:14,159       4:28,235       3
 6. Bor         E30 325e        2:11,528       2:37,535       4:49,063       2
 7. Łukasz   E36 328i         2:17,420       2:39,369       4:56,789       1



Klasa Amator



 1. Tequil     E36 330i       2:19,889        2:20,210         4:40,099        3
 2. Kuba      E36 320it      2:20,244        2:22,186         4:42,430        2
 3. Krzysio  E36 316ti      2:20,494        2:28,130         4:48,624        1



Klasa Gość



 1. Bartoss   Ford Mondeo     2:00,156       2:03,592       4:03,748








Punktacja generalna   :)


Klasa PROFI
 
             runda       1 - 6       7         8         9        10         suma

1.  Adziu                  48        8       10         -         8              74
2.  Michał A             35        5         6         1         3              50
3.  Michał                34        -          8         -         6              48
4.  Bor                     32        -          1         5         2              40
5.  August               24        -         4         -          4              32
6.  Zamoy               13        6         3         3         5              30
7.  Dziadek             18         3        5         4         -               30
8.  Sobol                 12        2         2         -          -               16
9.  Bartoss             10        4         -         -          -               14
10. Gatun                 4         -         -         -          -                 4
11. Poddy                 3        -          -         -         -                  3
12. Łukasz                 -        -          -        2         1                 3
13. Szulak                 1        -         -         -          -                 1
14. Olek                     -        1         -         -          -                 1



Klasa AMATOR


1.  Tequil                14          3       2         3        3              25
2.  Cichy                 18         1       -          -        -               19
3.  Kuba                  11         -       -          -        2               13
4.  Kazik                   8          -       -          -         -                8
5.  Marlik                  8          -       -          -        -                 8
6.  Krzysio                4          -       -         1        1                6
7.  Adam                  5          -       -          -        -                 5
8.  Gabor                  -           2      1         -        -                 3
9.  Krzysiek              3          -       -         -         -                3
10. Mikołaj                -          -       -         -         -                2






Pierwsze fotki  http://picasaweb.google.com/malkolm99999/KZKMotodromRunda1005122010#






Trasa  8)










9 Styczeń 2011, 21:52
Odpowiedź #17

Offline Michael

  • Administrator

  • *****

  • 10.670
    Wiadomości

  • E39 M5 S62B50

    • INTER TEAM
Odp: Relacje z imprez klubowych
« Odpowiedź #17 dnia: 9 Styczeń 2011, 21:52 »
Wyniki po 1 edycji KZK Motodrom 09.01.2011



Klasa Profi

                                                  1 czas          2 czas        suma        punkty

 1.  Łukasz     E30 325ix       1:13,94       1:11,19       2:25,13       10
 2.  Bor            E30 325i         1:19,46       1:15,60       2:35,06        8
 3.  Szulak      E30 325i         1:20,46       1:15,00       2:35,46        6
 4.  Zamoy      E30 325i        1:22,39       1:18,19       2:40,58        5
 5.  Poddy       E30 325i        1:20,17       1:22,05       2:42,22        4
 6.  Michał A    E30 325i        1:25,52       1:21,41       2:46,93        3
 7.  Bartoss     E36 330i        1:25,18       1:22,37       2:47,55        2
 8.  Dziadek     E30 325i        1:29,23       1:23,13       2:52,36        1
 9.  Tequil         E36 M3          1:27,45       1:27,03       2:54,48        -



Klasa Amator


 1.  Adam        E36 325i       1:21,19       1:19,54       2:40,73       5
 2.  Kuba         E36 320it      1:27,26       1:20,88       2:48,14       4
 3.  Mikołaj     E30 325i        1:26,76       1:22,26       2:49,02       3
 4.  Krzysio     E36 316i       1:30,20       1:25,41       2:55,61       2
 5.  Gabor        E30 325i       1:34,64       1:39,23       3:13,87       1


Fotki  :)

http://picasaweb.google.com/malkolm99999/KZKMotodrom09012011#
http://picasaweb.google.com/102574264793052317447/Motodrom09012011#



Trasa zmagań  8)





6 Luty 2011, 18:05
Odpowiedź #18

Offline Michael

  • Administrator

  • *****

  • 10.670
    Wiadomości

  • E39 M5 S62B50

    • INTER TEAM
Odp: Relacje z imprez klubowych
« Odpowiedź #18 dnia: 6 Luty 2011, 18:05 »
Wyniki z KZK Motodrom runda 2 - 06.02.2011


Klasa Profi

                                            1 czas         2 czas          suma        punkty

 1. Tequil     E36 M3         1:18,34       1:18,24       2:36,58      10
 2. Olek        E30 318is    1:19,02       1:17,97       2:36,99         8
 3. Bor         E30 325i       1:19,05       1:18,40       2:37,45         6
 4. Łukasz   E30 325ix    1:19,63       1:19,11       2:38,74         5
 5. Michał A E30 325i      1:20,14       1:18,89       2:39,03        4
 6. Dziadek  E30 325i      1:19,22       1:20,01       2:39,23        3
 7. Poddy    E30 325i       1:20,42       1:21,33       2:41,75        2
 8. Zamoy   E30 325i       1:22,62       1:20,89       2:43,51        1
 9. Szulak   E30 325i        1:24,02       1:21,98       2:46,00        -


Klasa Amator


 1. Kuba      E36 320it       1:24,49       1:22,26       2:46,75        4
 2. Krzysio  E36 316ti       1:29,84       1:27,33       2:57,17        3
 3. Mikołaj   E30 325i        1:27,09       1:30,43       2:57,52        2
 4. Nita        E30 316i        1:31,02       1:28,04       2:59,06        1




Punkty w generalce


Klasa Profi

Runda            1     2     suma

 1. Łukasz    10    5      15
 2. Bor            8    6      14
 3. Tequil       -   10      10
 4. Olek          -     8        8
 5. Michał A    3    4       7
 6. Szulak       6     -       6
 7. Zamoy      5    1       6
 8. Poddy       4    2       6
 9. Dziadek    1    3       4
10. Bartoss   2     -       2


Klasa Amator


 1. Kuba        4    4        8
 2. Adam       5    -        5
 3. Mikołaj     3    2        5
 3. Krzysio    2    3        5
 4. Gabor       1     -        1
 4. Nita          -     1        1

Pierwsze fotki  :)    https://picasaweb.google.com/malkolm99999/KZKMotodromRunda206022011#


Trasa zmagań  8)






20 Marzec 2011, 18:54
Odpowiedź #19

Offline Michael

  • Administrator

  • *****

  • 10.670
    Wiadomości

  • E39 M5 S62B50

    • INTER TEAM
Odp: Relacje z imprez klubowych
« Odpowiedź #19 dnia: 20 Marzec 2011, 18:54 »
KZK Motodrom 20.03.2011

Wyniki po 3 rundzie :


Klasa Profi

                                              1 czas          2 czas           suma        punkty

 1. Bor          E30 325i        1:04,64        1:02,92        2:07,56        10
 2. Olek        E30 318is      1:04,55        1:03,94        2:08,49          8
 3. Tequil     E36 M3           1:04,96        1:05,79        2:10,75          6
 4. Dziadek  E30 325i        1:06,06        1:09,18        2:15,24          5
 5. Zamoy    E30 325ix     1:08,42        1:07,40        2:15,82          4
 6. Michał A  E30 325i       1:08,71        1:08,19        2:16,90          3
 7. Gatun      E36 318tia    1:10,03        1:09,72        2:19,75          2
 8. Szulak      E30 325i      1:13,96        1:07,88        2:21,84          1
 9. Łukasz     E30 325ix    1:17,46        1:09,76        2:27,22           -


Klasa Amator


 1. Nita         E30 325i        1:13,02         1:06,54        2:19,56        8
 2. Mikołaj   E30 325i         1:12,03        1:13,04        2:25,07        6
 3. Kuba       E36 320it       1:15,61        1:11,03        2:26,64        5
 4. Adam     E36 325i         1:14,98        1:13,89        2:28,87        4
 5. Dymus   E30 324d        1:15,52        1:13,84        2:29,36        3
 6. Gabor     E30 325i         1:14,98        1:15,44        2:30,42        2
 7. Krzysio  E36316i          1:17,58        1:15,64        2:33,22        1





Punkty w generalce - duże zmiany  ;)


Klasa Profi

Runda            1      2       3      suma

 
 1. Bor            8      6      10     24
 2. Tequil       -     10        6     16
 3. Olek          -       8        8     16
 4. Łukasz    10      5       -      15
 5. Zamoy      5      1       4      10
 6. Michał A    3      4       3     10
 7. Dziadek     1      3       5       9
 8. Szulak        6       -      1       7
 9. Poddy        4      2        -      6
10. Bartoss    2       -       -       2
11. Gatun        -       -       2      2


Klasa Amator


 1. Kuba         4      4        5       13
 2. Mikołaj     3      2        6       11
 3. Nita          -       1        8         9
 4. Adam       5      -         4         9
 5. Krzysio    2      3        1          6
 6. Dymus     -      -         3          3
 7. Gabor       1      -        2          3



Trochę fotek  ;)

https://picasaweb.google.com/malkolm99999/KZKMotodromRunda320032011#
https://picasaweb.google.com/104440235815598454871/KZKMotodrom20032011?authkey=Gv1sRgCODk08a2od3DGw#

I trasa zmagań







6 Kwiecień 2011, 21:28
Odpowiedź #20

Offline Michael

  • Administrator

  • *****

  • 10.670
    Wiadomości

  • E39 M5 S62B50

    • INTER TEAM
Odp: Relacje z imprez klubowych
« Odpowiedź #20 dnia: 6 Kwiecień 2011, 21:28 »
KZK Motodrom 03.04.2011


Wyniki po 4 rundzie


Klasa Profi

                                             1 czas          2 czas           suma        punkty

1. Bor          E30 325i        1:00,58        1:00,93        2:01,51        10
2. Zamoy    E30 325i        1:00,92        1:00,90        2:01,82          8
3. Michał A  E30 325i        1:01,76        1:00,87        2:02,63          6
4. Olek         E30 318is      1:01,92        1:01,72        2:03,64          5
5. Dziadek   E30 325i        1:02,02        1:02,08        2:04,10          4
6. Tequil      E36 M3           1:01,85        1:02,63        2:04,48          3
7. Michał      E30 325i        1:03,64        1:03,13        2:06,83          2
8. Gatun      E30 325i         1:03,20        1:03,65        2:06,85          1
9. Bartoss   E36 330i        1:04,09        1:03,00        2:07,09           -
10.Poddy    E30 332i         1:03,67        1:08,10        2:11,77          -


Klasa Amator


1. Nita        E30 325i        1:05,35        1:05,49        2:10,84          6
2. Adam     E36 325i        1:10,46        1:07,14        2:17,06          5
3. Kuba      E36 320iT      1:08,73        1:09,37        2:18,01          4
4. Gabor     E30 325i        1:09,50        1:09,14        2:18,64          3
5. Krzysio  E36 316ti       1:12,78        1:12,85        2:25,63          2
6. Mikołaj   E30 325i        1:14,66        1:14,02        2:28,68          1




Punkty w generalce - i znów zmiany  ;)


Klasa Profi

Runda            1      2       3        4      suma

 
 1. Bor            8      6      10      10      34
 2. Olek          -       8        8       5       21
 3. Tequil       -     10        6       3       19
 4. Zamoy      5      1       4        8       18
 5. Michał A    3      4       3       6       16
 6. Łukasz    10      5       -        -       15
 7. Dziadek     1      3       5       4       13
 8. Szulak        6       -      1       -         7
 9. Poddy        4      2        -       -         6
10. Gatun        -       -       2       1        3
11. Bartoss    2       -       -        -        2
12. Michał        -       -       -       2        2


Klasa Amator


 1. Kuba         4      4        5       4         17
 2. Nita          -       1        8       6         15
 3. Adam       5      -         4       5         14
 4. Mikołaj     3      2        6       1         12
 5. Krzysio    2      3        1       2            8
 6. Gabor       1      -        2       3            6
 7. Dymus     -      -         3       -            3




Fotki  :)  https://picasaweb.google.com/102574264793052317447/KZKBMWK03042011?authkey=Gv1sRgCJC4mpG9l8rZbQ#
https://picasaweb.google.com/116672671707437164699/Motodrom03042011?authkey=Gv1sRgCOOM9pbz0_GArgE#
https://picasaweb.google.com/malkolm99999/KZKMotodrom4Runda03042011#


Trasa zmagań  ;)








11 Kwiecień 2011, 20:55
Odpowiedź #21

Offline Michael

  • Administrator

  • *****

  • 10.670
    Wiadomości

  • E39 M5 S62B50

    • INTER TEAM
Odp: Relacje z imprez klubowych
« Odpowiedź #21 dnia: 11 Kwiecień 2011, 20:55 »
Wyniki z VII Mistrzostw klubowych w sprincie na 1/4 mili -lotnisko Piotrków Trybunalski 10.04.2011


Klasa 1

                                              1 czas       2 czas       suma

1. Kuba        E36 320iT        17,13        17,07        34,20
2. August    X3 2,0d            17,57        17,60        35,17
3. Krzysiek  E30 325e         17,88        18,03        35,91
4. Arek         E46 318iT        18,41        18,70        37,11
5. Wawer     E30 318i          18,85        18,88        37,73


Klasa 2


1. Olek         E30 318is         15,89        16,03        31,92
2. Daniela    E30 325ixT       17,12        16,12        33,24
3. Gatun      E36 318tiA        18,80        19,32        38,12


Klasa 3


1. Zamoy      E30 325i          15,61        15,54        31,15
2. Dziadek    E30 325i          15,73        15,71        31,44
3. Michał A   E30 325i          15,77        15,86        31,63
4. Bimbo       E30 325i          16,22        15,90        32,12
5. Stefan       E30 325i          16,13        16,17        32,30
6. Nita           E30 325i          16,27        16,05        32,32
7. Szwagier  E30 325i          16,18        16,25        32,43
8. Batman    E30 325i          16,73        16,81        33,54
9. Gabor       E30 325i          17,56        17,39        34,95


Klasa 4


1. Adziu       E30 325ix       15,34        15,30        30,64
2. Gonzo      E30 328i         15,55        15,40        30,95
3. Łukasz     E36 328i         15,61        15,58        31,19
4. Tomek     E81 123d        15,63        15,71        31,34
5. Adam       E36 325i         16,38        16,39        32,77
6. Sławek     E30 325ix      16,40        16,48        32,88


Klasa 5


1. Michał      E36 M3          13,94        13,91        27,85
2. Tequil       E36 M3          13,95        14,08        28,03
3. Poddy      E30 332i        14,15        14,02        28,17
4. Bor           E30 340i        14,44        14,30        28,74
5. Bartoss    E36 330i        14,70        14,65        29,35
6. Mariusz    E30 330i        14,76        14,79        29,55
7. Adam       E36 M3              -                 -              NKL


Klasa gość ( klubowicz )


1. Adam       E36 S50B32 compresor         13,33        13,66        26,99
2. Olek          E36 M54B30 + nitro               13,60        13,96        27,56


Klasa gość


1. Piotr Malczewski         Corvette Z06               13,12        12,93        26,05    rekord poza konkursem  12,79
2. Arkadiusz Kubiak         Mitsubishi 3000GT     13,40        13,07        26,47
3. Mirosław Malczewski   Audi RS5                     14,14        14,57        28,71
4. Krzysztof Zacharski     Ibiza Cupra                14,45        14,74        29,19
5. Łukasz Łukasiewicz     Opel Calibra 2,5        15,08        15,19        30,27
6. Konrad Gargaciński     E30 328i                      15,73        15,60        31,33
7. Adrian Wichłacz          Seat Leon TDI             16,90           -               NKL



Fotki i filmiki  :) - jest co oglądać

https://picasaweb.google.com/malkolm99999/VIIMistrzostwaWSprincieNa400M10042011#
https://picasaweb.google.com/116672671707437164699/PiotrkowLotnisko10042011?authkey=Gv1sRgCL6p9-eGmLmG0AE#
https://picasaweb.google.com/Qrzatwarz/WyscigiNaCwiercMili100311?authkey=Gv1sRgCMDFl6r7vPXaaA#
https://picasaweb.google.com/102038618560484032503/Cwiartka2011?authkey=Gv1sRgCJv6jpicsMvx0gE#



1 Czerwiec 2011, 20:35
Odpowiedź #22

Offline Michael

  • Administrator

  • *****

  • 10.670
    Wiadomości

  • E39 M5 S62B50

    • INTER TEAM
Odp: Relacje z imprez klubowych
« Odpowiedź #22 dnia: 1 Czerwiec 2011, 20:35 »
KZK Motodrom - runda 5    17.05.2011


Wyniki  8)


Klasa Profi

                                            1 czas          2 czas          suma         punkty

1. Tequil      E36 M3         1:11,50        1:10,36        2:21,86         10
2. Olek         E30 318is    1:11,36        1:10,53        2:21,89           8
3. Bor           E30 325i      1:11,63        1:10,31        2:21,94           6
4. Michał A  E30 325i      1:10,75        1:11,27        2:22,02           5
5. Bartoss   E36 330i      1:11,81        1:11,58        2:23,39           4
6. Zamoy    E30 325i      1:11,12        1:14,89         2:26,01           3
7. Łukasz    E36 328i      1:13,65        1:15,23         2:28,88           2
8. Dziadek   E30 325i     1:12,64        1:17,62         2:30,26           1
9. Poddy      E30 325i     1:15,55        1:16,63         2:32,18           -


Klasa Amator

1. Adam     E36 325i      1:14,25        1:14,07          2:28,32          4
2. Nita        E30 325i      1:15,17        1:14,86          2:30,03          3
3. Dymus   E30 324d     1:25,97        1:26,64          2:52,61          2
4. Gabor    E30 325i       1:35,84        1:26,22          3:02,06          1




Punkty w generalce - i znów zmiany  ;)


Klasa Profi

Runda            1      2       3        4         5      suma

 
 1. Bor            8      6      10      10        6       40
 2. Tequil       -     10        6       3       10       29
 3. Olek          -       8        8       5         8       29
 4. Zamoy      5      1       4        8         3       21
 5. Michał A    3      4       3       6         5       21
 6. Łukasz    10      5       -        -         2       17
 7. Dziadek     1      3       5       4         1       14
 8. Szulak        6       -      1       -         -          7
 9. Poddy        4      2        -       -         -         6
 9. Bartoss     2       -       -        -        4         6
10. Gatun        -       -       2       1        -         3
11. Michał        -       -       -       2        -         2


Klasa Amator


 1. Nita          -       1        8       6       3         18
 2. Adam       5      -         4       5       4         18
 3. Kuba         4      4        5       4       -          17
 4. Mikołaj     3      2        6       1       -          12
 5. Krzysio    2      3        1       2       -            8
 6. Gabor       1      -        2       3       1            7
 7. Dymus     -      -         3       -       2            5



Trasa zmagań  ;)









6 Czerwiec 2011, 21:09
Odpowiedź #23

Offline Michael

  • Administrator

  • *****

  • 10.670
    Wiadomości

  • E39 M5 S62B50

    • INTER TEAM
Odp: Relacje z imprez klubowych
« Odpowiedź #23 dnia: 6 Czerwiec 2011, 21:09 »
Tor Radom , Mistrzostwa Klubowe - 04.06.2011


Wyniki


Trasa w prawo

                                                   1 czas          2 czas           suma

 1. Mariusz K    E30 330i        2:03,60        2:03,48        4:07,08
 2. Zamoy         E30 325i        2:04,60        2:03,71        4:08,31
 3. Michał A      E30 325i        2:04,42        2:04,53        4:08,95
 4. Olek            E30 318is       2:06,39        2:05,32        4:11,71
 5. August       E30 325e        2:06,07        2:05,65        4:11,72
 6. Stefan        E30 325i         2:06,09        2:06,12        4:12,21
 7. Dziadek      E30 325i         2:05,58        2:06,64        4:12,22
 8. Bor             E30 325i          2:06,69        2:06,21        4:12,90
 9. Michał        E36 M3            2:06,99        2:06,28        4:13,27
10.Tequil         E36 M3           2:07,17        2:06,90        4:14,07
11.Nita            E30 325i         2:11,81        2:09,61        4:21,42
12.Jasiek        E36 328i         2:19,01        2:19,87        4:38,88
13.Kuba          E36 320iT       2:19,97        2:19,01        4:38,98

Klasa gość

 1. Poddy        E30 325i            2:09,32        2:09,09         4:18,41
 2. Daniel    Honda Prelud       2:18,10        2:15,93         4:34,03




Trasa w lewo


 1. Mariusz K                        2:04,57        2:04,68        4:09,25
 2. August                            2:05,27        2:04,49        4:09,76
 3. Stefan                             2:05,74        2:06,82        4:12,56
 4. Michał A                         2:06,22        2:06,56        4:12,78
 5. Bor                                  2:06,85        2:06,20        4:13,05
 6. Zamoy                           2:07,73        2:05,74        4:13,47
 7. Olek                                2:07,15        2:06,46        4:13,61
 8. Dziadek                          2:07,19        2:07,03        4:14,22
 9. Tequil                             2:08,79        2:07,67        4:16,46
10.Michał                            2:08,26        2:08,87        4:17,13
11.Nita                                2:08,28        2:09,60        4:17,88
12.Jasiek                            2:18,74        2:17,64        4:36,38
13.Kuba                              2:21,79        2:21,43        4:43,22


Klasa gość


 1. Poddy                            2:10,96        2:11,22        4:22,18
 2. Daniel                            2:29,81           NSK             NSK


Suma 2 tras ( generalka )


 1. Mariusz K        8:16,33
 2. August            8:21,48
 3. Michał A          8:21,73
 4. Zamoy            8:21,78
 5. Stefan             8:24,77
 6. Olek                8:25,32
 7. Bor                  8:25,95
 8. Dziadek          8:26,44
 9. Michał             8:30,40
10.Tequil             8:30,53
11.Nita                8:39,30
12.Jasiek            9:15,26
13.Kuba              9:22,20


Klasa gość

 1. Poddy          8:40,59
 2. Daniel            NSK


Fotki  :)  https://picasaweb.google.com/Qrzatwarz/TorRadom040611?authkey=Gv1sRgCML846qH5tWIjwE#


23 Czerwiec 2011, 19:59
Odpowiedź #24

Offline Michael

  • Administrator

  • *****

  • 10.670
    Wiadomości

  • E39 M5 S62B50

    • INTER TEAM
Odp: Relacje z imprez klubowych
« Odpowiedź #24 dnia: 23 Czerwiec 2011, 19:59 »
KZK Motodrom  21.06.2011

Wyniki po 6 rundzie:


Klasa Profi

                                                1 czas          2 czas         suma       punkty

 1. Olek          E30 318is      1:06,38        1:05,90        2:12,28       6
 2. Zamoy     E30 325i        1:07,31        1:08,48        2:15,79       5
 3. Michał A   E30 325i        1:08,95        1:08,04        2:16,99       4
 4. Tequil       E36  M3          1:08,64        1:08,56        2:17,20       3
 5. Dziadek    E30 325i        1:09,06        1:08,78        2:17,84       2
 6. Bor            E30 325i        1:09,70        1:08,78        2:18,48       1


Klasa Amator


 1. Nita          E30 325i        1:10,34        1:09,77        2:20,11        5
 2. Adam       E36 325i        1:13,87        1:14,45        2:28,32        4
 3. Gabor       E30 325i        1:16,03        1:19,80        2:35,83        3
 4. Krzysio    E36 316i        1:22,52        1:22,01        2:44,53        2
 5. Dymus     E30 324d       1:22,35        1:22,95        2:45,30        1


Fotki  8)  https://picasaweb.google.com/malkolm99999/KZKMotodrom21062011


Trasa




6 Listopad 2011, 22:39
Odpowiedź #25

Offline Michael

  • Administrator

  • *****

  • 10.670
    Wiadomości

  • E39 M5 S62B50

    • INTER TEAM
Odp: Relacje z imprez klubowych
« Odpowiedź #25 dnia: 6 Listopad 2011, 22:39 »
KZK Motodrom  06.11.2011

Wyniki po kolejnej rundzie


Klasa Profi

                                                1 czas          2 czas         suma       

 1. Olek            E30 318is      1:02,80       1:03,20        2:06,00       5pkt
 2. Bor             E30 325i        1:04,60        1:05,01        2:09,61      4pkt
 3. Zamoy       E30 325i        1:06,07        1:05,35        2:11,42      3pkt
 4. Dziadek     E30 325i        1:05,92        1:06,74        2:12,66       2pkt
 6. Łukasz     E30 318is       1:05,40        1:10,49        2:15,89       1pkt


Klasa Amator


 1. Nita          E30 325i        1:05,36        1:05,05        2:10,41        3pkt
 3. Gabor       E30 325i        1:10,12        1:14,34        2:24,46        2pkt
 5. Dymus     E30 324d       1:16,37        1:17,37        2:33,74        1pkt


Punktacja - suma po 9 rundach


Klasa Profi

 
 1. Bor              55
 2. Olek            52
 3. Zamoy        37
 4. Tequil          33
 5. Michał A      25
 6. Łukasz        23
 7. Dziadek       22
 8. Szulak            8
 9. Poddy             6
 9. Bartoss          6
 10. Michał           5
 11. Gatun           3


Klasa Amator


 1. Nita           33
 2. Adam        23
 3. Kuba         19
 4. Gabor        17
 5. Mikołaj      12
 6. Krzysio      10
 7. Dymus         8

Trasa




12 Luty 2012, 22:08
Odpowiedź #26

Offline gatun0

  • Super Moderator

  • *****

  • 6.830
    Wiadomości

  • e39 528it m52tu na bogato

Odp: Relacje z imprez klubowych
« Odpowiedź #26 dnia: 12 Luty 2012, 22:08 »
KZK motodrom styczeń 2012

Wyniki po I rundzie

                                                  1 czas        2 czas       Suma       Punkty

1. Zamoy       e30 325iX      2:05,14      2:09,70     4:14,84       10
2. Olek           e30 318is       2:36,69      2:47,15     5:23,84       8
3. Dziadek     e30 325i         2:44,05      2:48,21     5:32,26       6
4. Bor            e39 528iA       2:45,57       2:56,51     5:42,08       5
5. Nita           e30 325i         2:51,42       3:03,57     5:54,99       4
6. Dymus      e30 324d       3:00,31       3:10,52     6:10,83       3
7. Karolina    Celica             2:58,86       3:12,18     6:11,04      2
8. Soszę        e46 320i        3:03,13       3:13,99     6:17,12       1

12 Luty 2012, 22:11
Odpowiedź #27

Offline gatun0

  • Super Moderator

  • *****

  • 6.830
    Wiadomości

  • e39 528it m52tu na bogato

Odp: Relacje z imprez klubowych
« Odpowiedź #27 dnia: 12 Luty 2012, 22:11 »
II runda KZK Motodrom


Wyniki po 2 rundzie

                                                  1 czas        2 czas       Suma       Punkty

1. Zamoy       e30 325iX      1:33,42      1:33,81     3:07,23       10
2. Nita             e30 325i       1:32,36      1:37,43     3:09,79       8
3. Soszę         e30 318is     1:35,26      1:35,79     3:11,05       6
4. Bor              e30 325i       1:35,74       1:37,63     3:13,37       5
5. Dziadek      e30 325i       1:37,10       1:37,84     3:14,94       4
6. Olek             e30 316i       1:37,16       1:43,07     3:20,23       3
7. Dymus        e30 324d       1:47,66       1:48,23     3:35,89       2
8. Student       e36 318i       1:47,92       1:52,63     3:40,55       1
9. Karolina        Celica          1:50,75       1:58,26      3:49,01



Punktacja po 2 rundach

1. Zamoy         20
2. Nita              12
3. Olek             11
4. Dziadek       10
5. Bor               10
6. Soszę           7
7. Dymus         5
8. Karolina       2
9. Student       1


https://picasaweb.google.com/Qrzatwarz/KZKMotodrom120212?authkey=Gv1sRgCIqVrMKmw-bPvwE

23 Wrzesień 2012, 19:51
Odpowiedź #28

Offline djnita



  • 660
    Wiadomości

  • BMW E39 525tds 1996r. /// BMW E30 316 1990r.

Odp: Relacje z imprez klubowych
« Odpowiedź #28 dnia: 23 Wrzesień 2012, 19:51 »
16.09.2012r odbyła się impreza motoryzacyjna pod nazwą "Zdobywamy górę Kamieńsk" zorganizowana przez Automobil Klub Łódzki. Pogoda sprzyjała mimo kilku straszących kropelek deszczu i dość małej liczbie załóg ( oczywiście nie brakło przedstawicieli naszego klubu ), oraz sporego opóźnienia startu imprezy to było mega fajnie ;)

   Impreza odbyła się na wspomnianej wcześniej górze. Wydawała się łagodną góreczką  z długą prostą asfaltową drogą ... do czasu, aż zaczęły się pierwsze starty. Start, lekki zakręt w lewo na pełnym ogniu i następnie pod górę do pierwszej szykany za szykaną znów długa prosta do serii dwóch zakrętów prawo - lewo, które straszyły lecz nie były tak zdradliwe jak dwa następne gdzie pierwszy zakręt w prawo był połączony z hopką ... i tu działo się, oj się działo ;) Były trzy przejazdy, a Ja po pierwszym i oderwaniu kół od drogi na tym zakręcie, lądowaniu już z kontrą, przejechaniu uślizgiem w stronę latarni (na szczęście bez kontaktu) postanowiłem już tak nie ryzykować i każdy następny przejazd był bardziej kontrolowany za czym szedł gorszy czas.
Zdobyliśmy kilka pucharów grupowe zdjęcie i ... do następnej KZK-i

   Obejrzyjcie galerie zdjęć choć to nawet w połowie nie oddaje klimatu jaki jest na tej górze :)

Zdjęcia ode mnie https://picasaweb.google.com/102574264793052317447/KzKGoraKamiensk16092012?authkey=Gv1sRgCLy0qMWhn8KprAE

Od Dymusa https://picasaweb.google.com/104440235815598454871/GoraKamiensk16Wrzesnia2012

Wyniki

23 Wrzesień 2012, 20:09
Odpowiedź #29

Offline djnita



  • 660
    Wiadomości

  • BMW E39 525tds 1996r. /// BMW E30 316 1990r.

Odp: Relacje z imprez klubowych
« Odpowiedź #29 dnia: 23 Wrzesień 2012, 20:09 »
W tą niedzielę tj. 23.09.2012r. odbyła się KZK-a klubowa BMW KLUB ŁÓDŹ.

Zaplanowaliśmy KZK-ę na godzinę 10 i co, żądni prędkości i sporego ryzyka klubowicze na torze Motodrom byli już tuż przed 10 ;) lepiej niż w zegarku. Przywitanie się, rozdanie kartek z trasą i kilka kółek rozgrzewających. 3... 2... 1... START, pierwsze trzy przejazdy klubowiczy były tak podobne, że mieściły się w zaledwie 0,5 sekundy  :o
Dwa decydujące miejsca to wąska nawrotka w lewo koło wiaduktu (bez ręcznego też się da) i długa prosta z mostu przez rondo ;) Było ciekawie.

Wyniki po 7 rundzie

1. ZAMOY       1,08,96        1,09,17        138,13
2. OLEK           1,09,10        1,09,20        138,30
3. SOSZĘ        1,09,05        1,09,42        138,47
4. BOR            1,09,54        1,10,80        140,34
5. NITA           1,10,15        1,10,94        141,09
6. DZIADEK    1,10,50        1,10,75        141,25
7. DYMUS       1,23,78        1,25,64        169,42

Punktacja po 7 rundach

1. Zamoy      46
2. Olek          40
3. Bor            39
4. Soszę        31
5. Nita           30
6. Dziadek    18
7. Dymus       10
8. August       4
9. Student      2
10. Karolina   2
11. Poddy      2
12. Gabor       1


Podsumowując dzisiejszy dzień zmagań Klubowiczy w KzK BMW KLUB ŁÓDŹ, nastąpiły zmiany w szeregach. Borek spadł o jedno miejsce w klasyfikacji ogólnej z 2 na 3 jego miejsce zajął Olek i Nita zamienił się miejscami z Profesorkiem Soszę, Nita na 5 Soszę 4-ty. Lecz te pozycje nie są jeszcze takie oczywiste do końca roku jeszcze 3 Kzk-i, więc "wszystko morze się zdarzyć" ;)



    I jak zawsze mało wyjeżdżonym umożliwiamy bicie rekordów własnych i innych ;) Trasa Najlepszy z Najlepszych
Jest to jedyna trasa na naszych KZK-ach która się nie zmienia, bez różnicy czy pada deszcz, śnieg czy grad. Czy masz łyse opony, zimówki czy slicki itd. Coś na wzór TOP GEAR z tym, że tu wsiadamy we własne auta i bijemy rekordy okrążenia.

    W brew pozorom dzisiaj był dobry dzień na bicie rekordów ;) Zimne powietrze nie grzało silników, a hamulce i opony bez problemu się dogrzewały do swoich optymalnych temperatur, co za tym idzie czasy zostały poprawione i u nie których dość znacznie.

Pogrubione czasy zostały poprawione

ZAMOY     1,09,30    1,08,97    1,09,64    1,09,27
OLEK        1,09,16    1,09,78
NITA        1,09,35    1,09,41    1,09,47    1,09,44    1,09,20    1,10,22
SOSZĘ     1,09,43    1,09,34    1,09,43    1,09,88    1,08,78    1,08,69
DYMUS     1,21,57    1,20,55    1,19,53    1,19,36


Pogrubione czasy poprawione

1. Olek                          1:07,99
2. Zamoy                       1:08,72
3. Lukasz S.                       1:08,69
4. Bor                            1:08,85
5. Nita                                 1:09,20
6. Dziadek                      1:11,35
7. Michał A                     1:11,41
8. Michał D                     1:11,47
9. Adziu                         1:11,66
10. Poddy                      1:15,40
11. August                     1:18,78
12. Dymus                         1:19,36
13. Karolina ( celica 2,0 ) 1:21:30
14. Tequil                      1:25,02 - po mokrym
15. Tomek                     1:25:52

Został nagrany materiał filmowy, który będzie opublikowany po obrobieniu, co może trochę potrwać z powodu braku czasu ;)